Dasaita со Скаут Еден Din 13.3Автомобил Стерео Екран на Допир Carplay Андроид Carplay Андроид Авто GPS Навигација 4G RAM меморија 64G ROM 1920x1080 IPS

Dasaita со Скаут Еден Din 13.3Автомобил Стерео Екран на Допир Carplay Андроид Carplay Андроид Авто GPS Навигација

Достапно за вашата нарачка
DEN 13896.00
Залиха:

【 Возило Компатибилност Андроид 10 ,PX6 ПРОЦЕСОР, 4 G Ram меморија, 64 G Rom, Hexa-Core,64 Bit,DSP,1920*1080,IPS,4*50 W. 【 Побезбедно Возење со Мулти-Стан Контроли】 Скаут нуди навистина безбедно возење искуство кое ви овозможува пристап за навигација, hands-free телефон, музика, апликации, Bluetooth, радио и повеќе во истиот став. 【Онлајн & Присутен Навигација】 Добие возење насоки, без потреба за Интернет со Скаут е награда за победа систем за навигација.Без претплата е потребно. 【Вашите Омилени Апликации, Apple Car Play и Андроид Авто】 Преземете и инсталирате на вашиот омилен апликации директно во Скаут или ги користат Apple Car Play и Андроид Auto.Пристап до вашите омилени апликации во автомобил никогаш не било полесно. 【СЛОБОДНИ, Континуирани Ажурирања】 Добиете надградби на софтвер со нови особини и способности преку редовни over-the-воздух ажурирања.Скаут се подобро и подобро!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата