ITidyHome 4-Pack WF2 Замена Овлажнител Филтер Продолжен Живот Компатибилен за Vicks Kaz WF2 Овлажнител V3100, V3500, V3500N, V3600, V3700, V3800, V3850, V3850JUV, V3900

ITidyHome 4-Pack WF2 Замена Овлажнител Филтер Продолжен Живот Компатибилен за Vicks Kaz WF2 Овлажнител V3100, V3500,

Достапно за вашата нарачка
DEN 527.76
Залиха:

★ ФИЛТЕР ДИЗАЈН ОДГОВАРА ЗА ★ WF2 филтер замена за Honeywell, Vicks, Sunbeam, Kaz - Компатибилен со Honeywell HCM-300 T, HCM-350, HCM-631, Vicks V3100, Vicks V3700, HCM-710, HCM-315 T, Vicks V3900, HCM-630, Vicks V3500 N, Vicks V3500, HCM-350 B, Vicks WF2, Sunbeam 1118, Sunbeam 1119, Sunbeam 1120, Robitussin DH835, Reli On WA-8 D, Kaz 3020, HCM-645, HCM-650, Vicks V3850 JUV, Vicks V3850, Vicks V3800, замена за Honeywell HCM-. ★ ВИСОК КВАЛИТЕТ ★ Изградени со цврсти абсорбента хартија за да се подобри филтер структура еднаш влажни и намалување на доделување. ★ ПАКЕТ СОДРЖИ ★ Надградба на пакет 4 Пакет на Премиум WF2 Овлажнител Филтри,не 3-Пак сега !. ★ СОВЕТИ ЗА СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА ★ За најдобри резултати само да се пополни овлажнител резервоарот со дестилирана вода.Тешко водата во голема мера го намалува животот на нашиот компатибилен со Honeywell овлажнител филтри и жолта тоа предвреме. ★100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА ★ Остатокот лесно со нашите 100% без мака за парите назад гаранција.Ако нашите овлажнител замена на филтрите не се значително подобрување на вашиот квалитетот на воздухот, ние ќе рефундирање на вашите купување.Вашето задоволство е нашиот прв приоритет!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата