SAPHIRA Минерални Навлажнувачки клима уред | Хидратантен Длабоко Балсам за Сува, Оштетена, Белена & Боја-Третирана Коса | Храни & Ревитализира Безживотно Коса

SAPHIRA Минерални Навлажнувачки клима уред | Хидратантен Длабоко Балсам за Сува, Оштетена, Белена & Боја-Третирана

Достапно за вашата нарачка
DEN 1680.00
Залиха:

Минерални Навлажнувачки средството за смекнување на косата е салон професионални клима уред, исполнет со 26 минерали.Тоа е единствена дизајниран сулфат-слободен формула која длабоко услови поправки нормална до сува коса; руса коса, хемиски третирана коса и сите типови коса кои жед за повеќе хидратација.На Saphira Минерални Навлажнувачки клима уред заврши и обезбедува бенефиции на Минерални Навлажнувачки Шампон до максимум.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата