Ексклузивно Call of Duty: Бесконечна Војна Снимен Очила | Колектор е Поставен на 4 | 2 FL Мл.

Ексклузивно Call of Duty: Бесконечна Војна Снимен Очила | Колектор е Поставен на 4 | 2 FL Мл.

Достапно за вашата нарачка
DEN 359.76
Залиха:

СОВРШЕН ЗА CALL OF DUTY ФАНОВИ : Call of Duty да има со кој се изврши редефинирање како видео игри се играат и се разбира.Од интензивен игра на бенефиции и зомби начини на игра, Call of Duty има нешто што секој фан може да уживаат.Покажете ја вашата Треска fandom со овие ексклузивни collector ' s очила!.ПОКАЖЕТЕ ја ВАШАТА CALL OF DUTY PRDIE : Овие снимен очила функција мисијата закрпи од С. В А Р тим и бродот сртот на UNSA Одмазда.Бесконечна војна фанови ќе сакаат овие снимен очила.ДЕТАЛНИ ИГРА ГРАФИКА : графиците На овие очила се многу детални.Бидете сигурни да го рака мие само и можете да продолжите да уживате снимки за годините што доаѓаат!.ИДЕАЛЕН SHOT ЧАША ДИЗАЈН : Овие снимен очила не се само за шоу.Ако вие и вашите пријатели сакаат да ги круг по успешното Pv P натпревар, радувај се!Овие очила се дизајнирани со избалансиран пондерирана база, совршен за се има пијат!.ЕКСКЛУЗИВНО КОЛЕКЦИОНЕРСКИ ПРЕДМЕТИ : Овие шут очилата се Nerd Блок ексклузивни и сега се исклучително ретки!Овие се совршени за секој гејмер или Call of Duty колектор!Добиете вашата сет на очила пред тие се качил!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата