Мини Blu-Ray DVD Плеер за ТВ Home 1080P HD Диск Играчи Поддршка на Сите DVD и Регион/1 Blue Ray Театар DVD Плеер со HMDI/AV/Коаксијален Излез USB Влез Вклучуваат HDMI AV Коаксијален Кабел Дале?

Мини Blu-Ray DVD Плеер за ТВ Home 1080P HD Диск Играчи Поддршка на Сите DVD и Регион/1 Blue Ray Театар DVD Плеер

Достапно за вашата нарачка
DEN 1872.00
Залиха:

【Blu-ray DVD плеер】 : Мини Blue Ray HD DVD диск играчи Поддршка на blue ray дискови во регион/1, не поддржуваат еден регион Б/2, C/3. Не-Blubay Дискови регионот слободни, компатибилен со BD/BD-R/BD-РЕ/DVD-R/RW/ DVD+R/ DVD-Video / VCD/ CD/ CD/CD-R/RW, Дискови снимени од страна на DVD Рекордер.Ве молиме имајте на ум : Не поддржуваат 4 K дискови. 【HDMI и AV Лесно да се Поврзете со ТВ или Проектор】 : лесно Можете да го користите HDMI или AV кабел за се поврзете со ТЕЛЕВИЗОР и проектор, тогаш Сини Зраци дискови двд-а на играчите може да се види 1080 P HD Видео во живо од големиот екран со семејството и пријателите.HDMI кабел (поддршка и обични дискови и Blu-Ray регион/1 дискови) и AV кабли (само поддршка обични дискови) се вклучени. 【Сараунд Звук со Dolby True HD и DTS Аудио】 : Овој Blu-Ray плеер поддршка повеќеканални опкружувачки звук како што DTS, DTS-HD Master Аудио, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby True HD.На Dolby опкружувачки звук ефекти ви овозможи да се доживее чувство на донесувањето на театарот до дома. 【Поддршка USB Конекција】 : Овој мал Bluray DVD плеер поддршка max 128 GB USB флеш диск или HDD, и тоа поддржува видео резолуција до 1080i, 1080p, [email protected] Hz.Use USB конекција да уживате во вашите сопствени филмови, слики и музика. 【Компактна Големина и Функционален Дизајн】 На DVD, Blu ray плеер е со ширина од 7.7 инчен и на длабочина од 1,3 инчен, повеќе опции за инсталација локации.Функционална тв плеер поддржува прескокнете, брзо напред, брзо обратна, напреден зум, заштеда на време последна меморија/продолжи.Тоа е убав подарок за себе, семејството и пријателите кои сакаат гледајќи дискови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата