Shires Јавање Пони Коњите Топката Фидер Стабилна Играчка Лекување На Топката Портокал 9

Shires Јавање Пони Коњите Топката Фидер Стабилна Играчка Лекување На Топката Портокал 9

Достапно за вашата нарачка
DEN 819.60
Залиха:

Леснотијата стабилна досада или да се вклучат вашиот коњ во својата paddock со овој колоритен топката.Пополнете го со третира или жито и нека вашиот коњ игра, тој ќе биде награден со вкусна третира како негов турка неговиот топката околу.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата