Професионални Замена Уво Влошки,Earpads Компатибилен со Победи Самостојна 2 & Самостојна 3 Безжична На Слушалки на Уво,Мека Протеини Кожа,Бучава Изолација Мемориска Пе

Професионални Замена Уво Влошки,Earpads Компатибилен со Победи Самостојна 2 & Самостојна 3 Безжична На Слушалки

Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76
Залиха:

Компатибилност : совршен Компатибилен Победи Solo2 Безжични и Удира Solo3 Безжична На уво Слушалки страна на д-Р Дес . (НЕ се ВКЛОПУВААТ Победи Студио и ја Победи Самостојна Жичен)ве молиме ПРОВЕРЕТЕ ја вашата Победи Слушалки " модел пред да го купите!.Soft & Трајни : замена уво влошки се направени од високо quility пена и протеини кожа мека како оригиналниот влошки, дизајн за сите ден да уживате во музика без оток и болка.за долгорочна употреба.Мемориска Пена : мемориска пена перница го блокира влезот на надворешниот звук, го задржува оригиналниот звук на вашиот Ритам приклучок за слушалки.Тоа ви држи на quiete светот кога сте во бучава надвор.Направени за бучава блокирање обезбедува совршена за слушање искуство.Лесно Installtion : едноставен за инсталација и употреба, СИЛНО лепило на грбот на уво перници ќе бидете сигурни дека вашето уво перници никогаш не ќе падне.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме исчисти остаток лепак на слушалки пред приложување на нови уво влошки.Ризик-слободен набавка : Ние нудиме 1 ГОДИНИ гаранција за сите наши клиенти.Незадоволни од било која причина и ние ќе го замени или да го вратат вашата нарачка, без прашања праша.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата