10PCS NTC Thermistor Термички Отпорник MF52 NTC-MF52AT 1K 2К 3K 4.7 К 5K 10K 20K 47K 50К 100K 5% 3950B 1/2/3/4.7/К Ohm R-3K

10PCS NTC Thermistor Термички Отпорник MF52 NTC-MF52AT 1K 2К 3K 4.7 К 5K 10K 20K 47K 50К 100K 5% 3950B 1/2/3/4.7/К

Достапно за вашата нарачка
DEN 406.80
Залиха:

Тип : Термички Отпорник.Број на модел : NTC-MF52 AT.Пакет Тип : Throught Дупка.Ве молиме имајте во предвид : Пред купување на производот, ве молиме одберете го производот што треба според опција ставка име на производот страница.Пакување листа : 10pcs NTC Thermistor Термички Отпорник.Опис : Потекло : CN(Потекло)Тип : Термички Resistoris_customized : Yes Color : black Model Број : NTC-MF52 ATPackage Тип : Throught Hole Packing листата : 10pcs NTC Thermistor Термички Resistor The парцела е пристигнување време е генерално 10-30 работни дена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата