1:18 Размер Симулација на Автомобил Деца Возило Модел Колекција Играчка Десктоп Спортски Автомобил Модел се Повлече Назад Легура Автомобил Возило Играчка за 3 Годин

1:18 Размер Симулација на Автомобил Деца Возило Модел Колекција Играчка Десктоп Спортски Автомобил Модел се Повлече

Достапно за вашата нарачка
DEN 1912.80
Залиха:

【Таписерии Изработка】Таписерии и детални автомобил тело, висок степен на симулација, lifelike и кул изглед, парична казна изработка. 【Таписерии Изработка】Таписерии и детални автомобил тело, висок степен на симулација, lifelike и кул изглед, парична казна изработка. 【Најдобар Подарок】Светлина и звук ефект се направи модел на автомобил повеќе автентични и повеќе интересни и за децата играње.Нежен и таписерии изработка и фина текстура дизајни, прекрасен избор за давање на подарок. 【Прекрасен Дизајн】Посебно дизајниран за деца над 14 години да игра, прекрасен подарок и промовира рано учење.Ентериерот е многу убава, совршен скала намалување според оригиналните автомобил, можете да го видите секој детаљ јасно. 【Материјал】Алуминиумски материјал, издржлив и не е лесно да се деформира, можат ефикасно да се спротивстави на оксидација и ' рѓа, долг животен век.Спецификација : Предмет Тип : Спортски Автомобил Модел Материјал : Алуминиум Големина : Прибл. 24 x 11.5 x 7.5 cm / 9.4 x 4.5 x 3во (±1-2cm) Возраст : 14 + Скала : 1/18 Употреба : Декорација/collection/давање на подарок/ украс Функција : отворена Вратата/предната маска, хауба отвори/тркала може да се претвори Пакет Листа : 1 x Автомобил Модел .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата