JIAX Керамички Вечера Поставите Модерна прибор за на маса Поставена на Маса Европски Стил со Западниот начин на Плоча Западен Стил Бифтек за Плоча Целосен Сет Домаќи

JIAX Керамички Вечера Поставите Модерна прибор за на маса Поставена на Маса Европски Стил со Западниот начин на

Достапно за вашата нарачка
DEN 911.76
Залиха:

Благородна дизајн создава елегантен престој за семејно вечери и големи настани.Уживајте во незаборавен и исклучителна dinner Modern светлина луксузен модел соба прибор за на маса поставена на маса Европски стил со западниот начин на плоча Западен стил стек на работна плоча целосен сет домаќинство, злато удар порцелански исклучителна светлина луксузни модни романтична вечера свеќи▶ Производ parameters Name : керамички вечера plate Material : porcelain Style : Европската style Shape : round Size : 13 инчи, 11 инчи, 8 inches Disk тип : рамни disk Tea садови занает : underglaze Whether прирачник : No Applicable објект : Adult Application : хотел/ресторан/club/модел соба/setup table Package-1 содржи : 9-парче сет ( 11 инчен вечера плоча*1 + 8 инчен вечера плоча*1 + салфетка*2 + placemat*1 + Вилушка лажица 3-парче сет + Салфетка тока*1 )Пакет 2 содржи : 9-парче сет ( 11 инчен вечера плоча*1 + 8 инчен вечера плоча*1 + салфетка*2 + Кожа Место Душеци*1 + Вилушка лажица 3-парче сет + Салфетка тока*1 )Пакет 3 содржи : 9-парче сет ( 13 инчен Стаклена плоча*1 + 11 инчен вечера плоча*1 + 8 инчен Стаклена плоча*1 + салфетка*1 + Круг Место Душеци*1 + Вилушка лажица 3-парче сет + цвет поздрав картичка*1 )Пакет 4 содржи : 10-парче сет ( 13 инчен Стаклена плоча*1 + 11 инчен вечера плоча*1 + 8 инчен вечера плоча*1 + салфетка*2 + Круг Место Душеци*1 + Вилушка лажица 3-парче сет + Салфетка тока*1 )Топло совети : 1.Вечера Плочи Собата е направен од висок квалитет на керамички материјали, силни и издржливи.Тоа е многу погодна за формални вечери, банкети и вечера партии и за дневни оброци. Поради процесот проблеми и високи-температура отпуштање, таму понекогаш ќе биде мал недостаток од порцелан, мала црна и бела нечистотии, мали изданија, итн.На свиленкаста и мазна стаклен злато rim дизајн е во комбинација со керамика да се создаде светли бои. ➤ Високо-квалитетен материјал : керамички материјали, Underglaze боја процес, злато линија граници мазни линии, не избледуваат и трае, како нова, Додадете вкус на животот за да покаже чувство на модерната мода.Одлични визуелни ефекти да уживаат во прекрасните моменти од јадење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата