WSZJJ од Нерѓосувачки Челик Кујнски корпата за Ѓубре со Овална Дизајн и Чекор Педалата | Литри Складирање со Отстранлив Пластични Ѓубре Лагер, Сребро.

WSZJJ од Нерѓосувачки Челик Кујнски корпата за Ѓубре со Овална Дизајн и Чекор Педалата | Литри Складирање со Отстранлив

Достапно за вашата нарачка
DEN 10769.28
Залиха:

♥ Идеална за чистење решение за дома или на работното место : светлина, отпорни и лесно да се чисти. ♥ На кантите не треба да изгледа досадно, овој уредни пластични отпадоци докажува дека, има овална форма и елегантни и издржлив дизајн кој одговара на само за било која соба. ♥ Од нерѓосувачки челик површина е мазна и лесно да се мијат, на површина е покриена со анти-отпечатоци боја и сјајни површини може да се врати на допир. ♥ Составен дизајн е Мазна, без заварување, интегрирани цртање процес.Раб-мелење не мора да се грижите за повреда на вашите раце. ♥ Висок квалитет, од нерѓосувачки челик, целиот производ е направен од висок квалитет на дебели нерѓосувачки челик.Ѓубре тип : педалата type Applicable сцена : дома use Capacity : 12 LShell материјал : не ' рѓосувачки steel Shape : барел shapeclosing метод : педалата type The внатрешна муцката е направен од високо-сила и висок квалитет на анти-судир на пластика.Тоа не е оштетен или протекување.Пренослив дизајн на двете страни е фиксна и во внатрешноста на цевката.Суров материјал е безбедна и не-токсични.Сеопфатна перформанси е добро.Влијанието на сила е висок притисок е отпорна да паѓа, тоа не е лесно да се скрши, и пламен retardant е добро.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата