жените бикини бански костуми perfect две парче костими за капење) за жени тинејџерски бикини жените плус бански две парче костим за капење, за жени целосна покриеност ?

жените бикини бански костуми perfect две парче костими за капење) за жени тинејџерски бикини жените плус бански

Достапно за вашата нарачка
DEN 366.24
Залиха:

Материјал : 82% најлон и 18% spandex.Нежните ткаенини, еластичен, про-кожа, трајни, го прави лесен и многу удобен за носење.Моден бразилецот намали 2 парче костим за капење функција оглавник триаголник бикини блузи, вратоврска во вратот и грбот,отстранлив поместена up градници, нуди голема поддршка и подобрување на вашиот облик, ќе ги носи поблиску фитинг, ултра шик и симпатична.Секси String Бикини костими за капење) за жени функција умерена вратоврска страна бикини bottoms, носи гламур.Светли бои, око-фаќање, прави да изгледа неверојатно во плажа, базен, Хаваи, меден Месец, итн.Постојат пет НИ големини на овој костим за капење : XS(НИ 0-2), S(НИ 4-6), M(САД 8-10), L(НИ 12-14), XL(НИ 16),XXL(НАС 18).Ве молиме изберете соодветна големина според следниве детални Големина Мерење.Објектот специфики : Пол : Women Season : Summer Occasion : Дневна,базен ,Sea Material : 85%Полиестер, 15%Spandex Pattern Тип : Блескави и Шарени Print Style : Секси,Causal Weight : 225-265g(S-XXL)Карактеристики : 【Материјал】Направени од полиестер, меки и да се чувствува удобно, супер симпатична.【Висока waisted дното】класичен покриеност, стомакот контрола висока waisted ruched дното за да се покрие стомакот, додворувања флорални печатени.【Секси завој врвот】 пред крстот врзуваат куп на назад, пренослив баласт, djustable рамо, рака, им помогнам на бикини врвот.【Прилики】 гроздобер висок пораст бански костуми perfect, совршен за тропски одмор, плажа, лето, вода парк, плива базен и така натаму.Големина на Табела : Големина : S НАС Големина : 4 велика БРИТАНИЈА Големина : 8 ЕУ Големина : 34 Биста : 80-84cm/31.50"-33.07" Половината : 59-63cm/23.23"-24.80" Хип : 84-88cm/33.07"-34.65"Големина : M НАС Големина : 6 велика БРИТАНИЈА Големина : 10 ЕУ Големина : 36 Биста : 84-88cm/33.07"-34.65" Половината : 63-67cm/24.80"-26.38" Хип : 88-92cm/34.65"-36.22"Големина : L НИ Големина на : 8 велика БРИТАНИЈА Големина : 12 ЕУ Големина : 38 Биста : 88-92cm/34.65"-36.22" Половината : 67-71cm/26.38"-27.95" Хип : 92-96cm/36.22"-37.80"Големина : XL НИ Големина : 10 велика БРИТАНИЈА Големина : 14 ЕУ, Големина : 40 Биста : 92-96cm/36.22"-37.80" Половината : 71-75см/27.95"-29.53" Хип : 96-100cm/37.80"-39.37"Големина : XXL НИ Големина : 12 велика БРИТАНИЈА Големина : 16 ЕУ Големина на : 42 Биста : 96-100cm/37.80"-39.37" Половината : 75-79cm/29.53"-31.10" Хип : 100-104cm/39.37"-40.94".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата