MZLXDEDIAN Звук на Машина,Smart Светлина,Лични Спиење Рутина,Ноќни Читање Светлина,Ветер Надолу Содржина и Изгрејсонце Аларм за Нежно се Разбудам

MZLXDEDIAN Звук на Машина,Smart Светлина,Лични Спиење Рутина,Ноќни Читање Светлина,Ветер Надолу Содржина и Изгрејсонце

Достапно за вашата нарачка
DEN 7953.36
Залиха:

Лесен и пренослив : бело бучава машина е лесен и компактен,па можете да ја стави во торба и го носат истиот со вас.Идеално за семејства,канцеларии и патување.Вграден-во 20 бел шум слободен избор.Овој вокал машина е дизајниран да се симулираат природната средина да се промовира спиење,одмор и концентрација.Автоматско Исклучување Тајмер : Можете да го поставите на работното време за да 30/60/90 минути и звукот ќе престане кога времето е горе.Здрав сон : ви Овозможува да спијам, цела ноќ со блокирање на штетни бучавата во позадина;идеален за возрасни,деца и новороденчиња со проблеми со спиењето.Ви благодарам за вашата доверба и поддршка!ви посакувам среќен живот.Нашите sounders им помогне на вас или на вашето дете за да заспие лесно,од страна на маскирање деструктивни амбиенталниот шум,обезбедување на непроблематична работа област и порелаксирана средина.Карактеристики : 1)Вграден во 20 бел шум слободни choice2)3 пати на мерењето(30-60-90min)на репродукцијата на музика на вграден аудио source3)вградена литиум батерија,1800m Ah/3.7 V4)Поддршка за headphone playback Product параметри : 1)Батерија : 1800m Ah/3.7 V2)Моќност : на текст AC110-240 V;50/60 HZ излез 5 V-1 A3)Рог : дијаметар 66mm,4Ω*3 W4) USB интерфејс : Микро-USB5)Производ големина : 152*149*37mm6)Тежина : 450 GIf имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас во времето,ние ќе одговориме на вашето барање во рок од 24 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата