9-Џеб -Одг Full-View Про Врзивно Средство: Silhouettes Албум

9-Џеб -Одг Full-View Про Врзивно Средство: Silhouettes Албум

Достапно за вашата нарачка
DEN 647.76
Залиха:

Архивскиот квалитет листови.Квалитет Ултра Про дизајн.Заштитете го вашиот омилен Одг картички. 9-џеб ПРО-Врзивно средство со печатена корица.Има 360 Картички во Ултра Про Палубата Заштитник на ракавите.Ова 9-Џеб Полн-View Про врзивно карактеристики избрани Одг silhouttes на капакот.Внатре се 20 листови што ќе се одржи на 18 картички по страна, за вкупно 360 картички.страници се несакани товарење, со црна внатрешните страници.таму е еластична лента за безбедна затворање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата