Queenker Tablecloth Трпезариска Маса Покрие Велигден Црвена Сина, Жолта Bunny и Шарени Ленти Табела Покрие Памук, Лен Табела Заштитник за Кујна Вечерата на Маса,Кафе на Маса,Св

Queenker Tablecloth Трпезариска Маса Покрие Велигден Црвена Сина, Жолта Bunny и Шарени Ленти Табела Покрие Памук,

Достапно за вашата нарачка
DEN 2131.20
Залиха:

Tablecloth за правоаголник tabel : 54x109in.Висок квалитет на памук, лен fabric Tablecloth, еко-frindely, навремено слободни и дамка отпорни, отпорни на топлина, носат-отпорни, отпорни на квалитетот за долго време се користи.Убав и useful Tablecloth, совршен за dinning маси, кафе маси, чај tabel, на крајот tabel, конзола, работна маса,Свадба, Роденден Маса Крпа, бранч, банкет,роденден, празник или отворено пикник, СКАРА, Св. Патрик & Велигден употреба.Дигитално печатени моделот на the Tablecloth, различни цртежи и модели, додавајќи деликатна и elegan допир, давајќи ви се бројни опции за вашиот следен настан или вечера.Лесно да се грижи : машина мие со ладна вода, нежно циклус, ниско ниво на железо, не исчезнува.Fearure : Висок квалитет памук, лен fabric Tablecloth, еко-frindely, навремено слободни и дамка отпорни, отпорни на топлина, носат-отпорни, отпорни на квалитетот за долго време use Function : Убав и useful Tablecloth, совршен за dinning маси, кафе маси, чај tabel, на крајот tabel, конзола, работна маса,Свадба, Роденден Маса Крпа, бранч, банкет,роденден, празник или отворено пикник, СКАРА, денот на Благодарноста & Божиќ вечери use Digitally печатени моделот на the Tablecloth, различни цртежи и модели, додавајќи деликатна и elegan допир, давајќи ви се бројни опции за вашиот следен настан или вечера Лесно да се грижи : машина мие со ладна вода, нежно циклус, ниско ниво на железо, не исчезнува.Совети : Ако се земе the Tablecloth надвор од фен и поклопецот или да користите веднаш, ќе needn не да железо.Ако тоа добив лево во фен можеби ќе треба да се кандидира на железо преку него лесно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата