Xolye Легура Инженеринг Возило Модел Дрво Транспорт Возило Дрво Грабање Возило За Превоз Возило Комбинација Поставите Играчка 1:50 Метал Анти-Падот Деца Играчка Повле

Xolye Легура Инженеринг Возило Модел Дрво Транспорт Возило Дрво Грабање Возило За Превоз Возило Комбинација Поставите

Достапно за вашата нарачка
DEN 1070.16
Залиха:

1. Материјал : Направен од високо-квалитетни алуминиумски и пластични материјали, овој автомобил е многу издржлива.Автомобил големина : дрво земи автомобил : 14 * 4 * 7.5 cm.Транспорт на возило : 26 * 4 * 7.5 cm. 2. Функција : изглед на симулација.На дрвени автомобил може да претвори во песна со рака.Телото ротира 360 степени.Повеќе зглобови можат да се движат.Позади воланот на транспорт возило е во функција на враќање на сила и инерција напред.Пластика дрво може да се отстрани.Предниот дел од телото може да се одвои. 3. Уникатен дизајн : играчка автомобил може непречено контрола на рамен пат на земјата.Таа има отпор на компресија и отпорност на абење.Тоа, исто така, има гума, гума и алуминиумски тело. 4. Може да се користат од страна на децата да си играат, или како средство за учење за да се олесни деца да се разбере структурата на возилото.Ова е подарок за нивните најблиски, за пријатели, за деца. 5. Грижете се-слободен набавка : Вашето задоволство е наш врвен приоритет.Ако имате било какви прашања во врска со квалитетот на производот, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение.На играчка автомобил може да се протегала и назад.Тоа, исто така, има гуми и алуминиумски легури школка.Таа има отпор на компресија и отпорност на абење.Овој автомобил е многу издржливи.На задните тркала има планирам функција.Се повлечат функција.Производ материјал : алуминиумски+ABSColor : дрво грабител, транспортер, комбинација set Car големина : Дрвени автомобил : 14 * 4 * 7.5 cm.Транспорт на возило : 26 * 4 * 7.5 cm.Тежина : 0.6 kg Recommended возраст : 3 години и above Packing листа : 1 × играчка car After-продажбата на услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.answer : ___________________________ note : 1. Се држат настрана од децата на возраст од 3. За да се избегнат повреди.2. Ако е потребно, нежно избришете го телото со влажна крпа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата