JUSTZHIQIANG 5-35mm 13 Чекори Позлата ХСС Конус Вежба Малку Титаниум Дупка Машина Хексадецимален месо тело Челик (Боја : Сребро)

JUSTZHIQIANG 5-35mm 13 Чекори Позлата ХСС Конус Вежба Малку Титаниум Дупка Машина Хексадецимален месо тело Челик

Достапно за вашата нарачка
DEN 590.40
Залиха:

Висока јакост и цврстина.Лесен за употреба.Издржливи во употреба.Нема потреба за пилот дупка.Титаниум обложена да се намали триењето и да ја стартувате ладилникот.Автоматски deburr дупки како што вежба.Добредојдовте на нашиот магазин, нашите производи се на сигурен квалитет и издржливи materials Specification : Боја : Сребро Материјал : Висока Брзина Steel Surface : Азот третман (зголемување на цврстина и отпорност на триење)месо тело : круг handle Scop : тенок железо плоча,алуминиум,изолација панели,ПВЦ панели 4mm дебелина во рамките на дрва.Тип : 5-35mm(5,7,10,12,15,17,20,22,25,27,30,32,35 mm),месо тело : 23 x 1m Total Големина : 35 x 75mm Package се вклучени : 1 x 5-35mm Конус Вежба Малку Забелешка : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата