Томас и Пријателите Авантури Томас & Ace на Тркач

Томас и Пријателите Авантури Томас & Ace на Тркач

Достапно за вашата нарачка
DEN 514.56
Залиха:

Вклучува умре-фрлија метал Томас и слободно-wheeling, Аце на Racer возило.Томас карактеристики пластични конектори за да се закачи за други возила, мотори, карго камиони или тендери (се продава одделно и се предмет на достапност).Дела на Томас и Пријателите Авантури воз песни (се продава одделно и се предмет на достапност).Помага да се развие бруто моторни вештини и помага да ги инспирира креативност и имагинација.Опис на производот Во Томас и Пријателите филмот, Големиот Свет!Големи Авантури!, Томас прави неколку нови пријатели.. вклучувајќи го и daredevil рели автомобил, Аце на Тркач!Како брзина демонот господар на raceways, нема предметот е премногу слабо, не крива премногу предавничка, и не банката премногу стрмен!Само имајте Аце далеку од вода и диви животни.. се само работи кои се плашиш од него!Томас се направени од издржлив умре-фрлија метал и има лесен-за-користење на пластични конектори кои ќе ви овозможи да се закачи за други Томас и Пријателите Авантури воз мотори, карго автомобили или тендер.Аце исто така умре-наѓ, и може да биде отстранет од flatbed и дојдов заедно.Совршен за употреба со Томас и Пријателите Авантури воз сетови (се продава одделно и се предмет на достапност)!Со Томас и Пријателите Авантури, ви може да оди секаде каде вашата имагинација потребно за вас!Бренд Приказна Со Томас и Пријателите Авантури, вашето дете и Томас може да оди каде и нивните имагинации ги земе!Овие предмети умре-фрлија метал машини и акција спакувани playsets дозволите на вашето дете да откривате, да се делат и да се истражуваат прекрасен авантури со Томас и на и надвор од Островот на Sodor!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата