Eyecandy Decals Clemson Девојка Под Јужна Каролина Palmetto и Месечината 6 Decal Налепница Црна

Eyecandy Decals Clemson Девојка Под Јужна Каролина Palmetto и Месечината 6 Decal Налепница Црна

Достапно за вашата нарачка
DEN 142.80
Залиха:

Eyecandy испраќа само со највисок квалитет.ГОЛЕМИНА ВО ОПИСОТ СЕ ОДНЕСУВА НА НАЈДОЛГАТА СТРАНА.НАШИТЕ DECALS СЕ НАПРАВЕНИ ОД ПРЕМИЈА 6 ГОДИНА ВИНИЛ.ТИЕ НЕМА ДА ПОПУШТАТ, КОРА, СЕ НАМАЛАТ ИЛИ ИСЧЕЗНАТ ЗА НАЈМАЛКУ 6 ГОДИНИ.ЛЕСНА АПЛИКАЦИЈА ИНСТРУКЦИИ и МОЖЕ да СЕ ПРИМЕНИ НА БИЛО кој МАЗНА, цврста ПОВРШИНА.ЗАДОВОЛСТВО GAURANTEED!!.CLEMSON ДЕВОЈКА ПОД ЈУЖНА КАРОЛИНА PALMETTO И МЕСЕЧИНАТА 6" decal налепница ЦРНА.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата