Radnor 3/16 X 12 1/2' Одделение РМ Близнак Заварување Црево Со AB Фитинзи (12EA)

Radnor 3/16 X 12 1/2' Одделение РМ Близнак Заварување Црево Со AB Фитинзи (12EA)

Достапно за вашата нарачка
DEN 1308.00
Залиха:

Висок Квалитет На Заварување Црево За Употреба Со Ацетилен Гориво Гас Само.Сите Одделение РМ Црево Има Пламен И Масло Отпорни Капак.Одделение РМ Близначки Линија Заварување Црево Има Мазна Покритие и Степен на РМ Една Линија Црево Има Брановидни Маска За дополнителна Отпорност на Триење.Одделение РМ Намали Должината Заварување Црево За Употреба Само Со Гас Ацетилен Само.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата