S&D САД ФДУ & TUV CE 10 КОМПЈУТЕРИ/Кутија Стоматолошки Инструменти Метал Круна Ножици 11cm Криви

S&D САД ФДУ & TUV CE 10 КОМПЈУТЕРИ/Кутија Стоматолошки Инструменти Метал Круна Ножици 11cm Криви

Достапно за вашата нарачка
DEN 244.80
Залиха:

САД ФДУ & TUV CE одобрување.Добра Рака Чувство.Супер Остри и Цврсти.Одлична Површина По Завршувањето.Исклучителна Изведба.Ако сакате да се купи со врвен квалитет, ве молиме обидете се на нашиот производ.ВИЕ ЌЕ БИДЕТЕ ЗАДОВОЛНИ СО ТОА!САД ФДУ & TUV CE одобрување.S&D САД ФДУ & TUV CE 10 КОМПЈУТЕРИ/КУТИЈА Стоматолошки Инструменти Метал Круна Ножици 11cm Криви.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата