4PC Црна Обновливи & Перат Анти Прашина Balaclava Маска со 8 Филтер Дише за Мажи Жени & Тинејџер Отворено во Затворено

4PC Црна Обновливи & Перат Анти Прашина Balaclava Маска со 8 Филтер Дише за Мажи Жени & Тинејџер Отворено во Затворено

Достапно за вашата нарачка
DEN 480.00
Залиха:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Уво Јамка затворање.Удобноста : лице божиќ снежен човек маска е направена од 100% памук,кожата пријателски и дише.прилагодливи носот мост жица за удобно се вклопуваат,и вашите очила нема да магла нагоре.Една Големина Одговара на Повеќето : божиќ снежен човек маска, маска доаѓа со прилагодливи уво циклуси и носот жица за да ги собере различни лица.Филтер Џеб : Build-во Филтер Џеб,соработуваат со 8 слободни филтри,може да дишете лесно и да се заштити вашето здравје добро.Пакување Inclues : мие крпа лицето маска е еднократно,PM2.5 филтер може да се замени.Пакетот вклучува : 4 парче Памук Маска,8 парчиња на PM2.5 Филтер.Мултифункционален : Овој божиќ снежен човек маска, маска е погоден за сите видови на активности на отворено,работи,патувања,качување,кампување,велосипедизам,скијање, уметничко лизгање и сл.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Благодарение на иновативниот дизајн, прегратка на корисници се соочуваат со никакви празнини за ultimateperformance да се заштити вашето лице.Мекото earloops може да се поместуваат како што е потребно за правилно да ги собере сите се соочуваат големини и зголемување на корисникот удобност.Мека ткаенина е еко-пријателски и употреба на чувствителна кожа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата