Machengxix Заб Четкање Држач, Четка За Заби Носителот Електрични Заби Четка Паста За Заби Носителот Додатоци Стојат Шминка Случај Четка За Бричење Организатор (Боја : 1)

Machengxix Заб Четкање Држач, Четка За Заби Носителот Електрични Заби Четка Паста За Заби Носителот Додатоци Стојат

Достапно за вашата нарачка
DEN 670.80
Залиха:

Оваа модерна самостојна држачот е опремен со тенок профил кој е дизајниран да се вклопуваат во тесни простори на бања суета,. ▲Еколошки : Направен од квалитетот АБС материјал, без мирис, се безбедни за употреба. ▲Оваа голема четка за заби caddy е поделен на 6 делови обезбедување на организирано складирање на голем број на орална нега објекти, вклучувајќи прирачник/електрични четки за заби, паста за заби, и забен конец. ▲ Тоа dismantles за лесно чистење и има плитки оддел за мали предмети, вентилација дупка за брзо сушење, и не се лизга база.Мијат и сушат со рака. ▲Простор за Заштеда на енергија : се Собираат сите миење додатоци : четка за заби, хлапак, итн, да ги задржи вашите контра чиста и уредна.Материјал : Plastic Is Паметен Уред : no Size : За 17.1*8.6*12.8 cm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата