Hyperglide Глувчето Ролери модел GPW наменета за Logitech G Pro Безжичниот

Hyperglide Глувчето Ролери модел GPW наменета за Logitech G Pro Безжичниот

Достапно за вашата нарачка
DEN 311.76
Залиха:

Замена на глувчето нозете што се зголемува ваша контрола и точноста со обезбедување на менаџирање и повеќето во согласност планирам.Неспокојот планирам помага во намалување на притисокот напнатост која ја подобрува точноста и се намалува зглоб вирус за повеќе и повеќе пријатно игри сесии.Ексклузивно G-Крива Технологија произведува заоблени рабови за нула-слободен планирам право out-of-the-box); без прекин во период потребно.Специјално калибриран 0.85 mm дебелина : Обезбедува идеална метри висина кои ги елиминира "од дното-стружење" Hyperglides се оригинални игри глувчето нозе надградба.Нашата "Инженерните глувчето ролери" се направени за максимална игри перформанси со фокусирање на мазност на планирам, конзистентност на планирам и долговечност.Посакувана "Hyperglide се чувствуваат" да се постигне преку прецизност инженеринг, форма оптимизација, специјално создадени заоблени рабови и највисока оценка PTFE.Hyperglide е ексклузивни G-Крива Технологија обезбедува единствен и незаменлива планирам во сите правци.Ќе уживате во одлична планирам од моментот кога ќе се стави на Hyperglide Глувчето за Ролери.Hyperglides Глувчето Ролери модел GPW е специјално направени за Logitech G Pro Безжична гејмерски глушец.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата