САД SealingRing Aramid со Neoprene Врзивно Страната Заптивка за 3 Луле - 1/8 Дебела - Класа 150

САД SealingRing Aramid со Neoprene Врзивно Страната Заптивка за 3 Луле - 1/8 Дебела - Класа 150

Достапно за вашата нарачка
DEN 262.08
Залиха:

Тип : Прстен.За Страната ANSI Класа : 150. За Цевки, Големина : 3".Температурата Опсег : -100° до 400° F. Спецификација Сретна : ASME B16.21. Aramid Влакна помеша со Neoprene даде оваа заптивка добра отпорност на вода, заситен со пареа, refrigerants, масла и гориво.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата