175 Парчиња на Расположливиот Партија Садови Транспарентен Златна Пластичен Послужавник се Постави за Свадба Партија Празник Настан Декорација (Боја : Сребро Работ

175 Парчиња на Расположливиот Партија Садови Транспарентен Златна Пластичен Послужавник се Постави за Свадба Партија

Достапно за вашата нарачка
DEN 4477.92
Залиха:

♛【Компоненти】 : 175 транспарентна пластична лента сетови.Транспарентна и златна коцки се многу убави, правење на вашиот активности повеќе исклучителна.Пакувањето е погодна за 25 гости.Постојат вкупно 25 вечера плочи, 25 десерт плочи, 25 ножеви, 25 предници, 25 лажици, 25 чаши, и 25 салфетки. ♛【Некоја исклучителна еден】 : домот ретро дизајн, строга контрола на квалитетот, транспарентни плочи се посилни од обични плочи.Натпреварот фенси садови, чаши и салфетки за да ги задоволи вашите гости. ♛【Сигурен квалитет】 : 100% храна-одделение пластика, не-токсични и безопасно, без bisphenol A, нашата цел е да обезбеди клиенти без да се грижите.Висок квалитет на тешки пластични материјали се направи нашите злато за еднократна употреба вечера плочи тешко да се наведнувам, пауза, или залак, обезбедување на вашето јадење искуство. ♛【Ретро точка】 : Нашите најнови scallop во облик на транспарентен расположливиот плоча може да биде мезе или вечера плоча.Постојат две различни сребро отпечатоци околу кругот, а тука се и златниот точки на внатрешноста.Изгледот е повеќе луксузен на Денот на Мајката. ♛【Важно】 : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш.Ние ќе се обезбеди најдобра услуга.Покрај тоа, ние сме подготвени да се справи со проблеми со квалитетот на едно време од вашите предлози.Боја : транспарентна златен раб, транспарентни сребро edge Size : плоча големина : 10.25 инчи, десерт плоча големина : 7.5 инчи, нож големина : 8.95 инчи, вилушка големина : 8.5 инчи, лажица големина : 8.25 инчи, чаша големина : 9 ounces Material : PS/polystyrene Quantity : 175pcs Applicable број : 25 people Occasions : свадби, банкети, родендени, забави, семејни вечери, итн.Карактеристики : reusable Packing листа : 1*175pcs за еднократна употреба партија садови set175pcs за еднократна употреба партија прибор за на маса поставена содржина : 7.5 во десерт плоча*25, во 10.25 вечера плоча*25, 9oz чаша*25, нож*25, вилушка*25, лажица*25, салфетка*25.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата