Backless Едно Парче Костим За Капење Виножито Од Тебе Патент Бикини Multicolor Бански Костим За Капење Стомак Контрола Костим За Капење Monokini

Backless Едно Парче Костим За Капење Виножито Од Тебе Патент Бикини Multicolor Бански Костим За Капење Стомак Контрола

Достапно за вашата нарачка
DEN 309.36
Залиха:

【Ткаенина】Полиестер и Spandex.Направени од мазни ткаенини материјал, брзо сушење, про-кожата, добар еластичноста и пермеабилноста, комфорни и издржливи за долго време се користи. 【Важничене Дизајн】Симпатична ruched бикини, со лажичка вратот и чипка затворање, обезбеди поддржува и обликувањето.Деликатна кавга ракав, поместена бански костуми perfect за жените одговара за разни на купот форми , целосна покриеност за поблиску монтирање. 【Стомак Контрола】Две парче висока waisted бански костуми perfect за жени, со исечок детали во страни и широк појас бенд, обезбедува стомак контрола, и надградена грб. 【Разни Прилики】Овој печати висока waisted бикини, кожата-пријателски, endows ќе посебно чувство на доверба, убавината и радоста, каде сонцето потребно за вас. 【Ocassion】Пролет Печати бикини поставите пливачки костум,притисни до поместена beachwear бански совршен за бања, базен, сурфање во море, базен,плажа.Објектот специфики : Пол : Women Season : Summer Occasion : Дневна, базен, Кампување, Плажа, Home Material : Најлон, Polyester Pattern Тип : Печатени Сонце, плажа, фантастична seascape, и убава, сè останува слободно време и хармоничен.Погоден за пловење, пливање, плажа, одмор, итн.Ве молиме проверете ја Големината на Табелата пред цел.Ако не сте сигурни големината, ве молиме испратете порака на нас!!!Големина на Табела : Големина : S НАС Големина : 4 велика БРИТАНИЈА Големина : 8 ЕУ Големина : 34 Биста : 74cm/29.13" Половината : 65cm/25.59" Хип : 81cm/31.89"Големина : M НАС Големина : 6 велика БРИТАНИЈА Големина : 10 ЕУ Големина : 36 Биста : 77cm/30.31" Половината : 68cm/26.77" Хип : 84cm/33.07"Големина : L НИ Големина : 8 велика БРИТАНИЈА Големина : 12 ЕУ Големина : 38 Биста : 80см/31.50" Половината : 71cm/27.95" Хип : 87cm/34.25"Големина : XL НИ Големина : 10 велика БРИТАНИЈА Големина : 14 ЕУ, Големина : 40 Биста : 84cm/33.07" Половината : 75см/29.53" Хип : 91cm/35.83"Големина : 2 XL НИ Големина : 12 велика БРИТАНИЈА Големина : 16 ЕУ Големина : 42 Биста : 88cm/34.65" Половината : 79cm/31.10" Хип : 95cm/37.40".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата