Граница Вклучите, Wobble Стап, 1NC/1NO, 10A @ 480V AC

Граница Вклучите, Wobble Стап, 1NC/1NO, 10A @ 480V AC

Достапно за вашата нарачка
DEN 2092.80
Залиха:

Општа Намена Граница Вклучите, Actuator Стил - Граница Вклучите Wobble Стап, Actuator Локација - Граница Вклучите Врвот, AC Контакт Рејтинг - Граница Вклучите 10 A @ 480 V, DC Контакт Рејтинг - Граница Вклучите Не е Оценет, Контакт Форма - Прекинувачи 1 NC/1 NO, Actuator Должина - Граница Вклучите 5.5 во Телото Висина - Граница Вклучите во 2.7, Телото Ширина - Граница Вклучите 1.19 во Телото Длабочина - Граница Вклучите 1.13 во, Подигање на Запечатени Actuator - Граница Вклучите Не, Телото Стил - Граница Вклучите Минијатура, NEMA Оценка 1, 13, 3, 4, 6. Предмет : Граница Вклучите, Основните Actuator Стил - Граница Вклучите : Wobble Стап, Actuator Стил - Граница Вклучите : Wobble Стап.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата