Сет од 10! 72 Qt. / 18 Литри / 68 Литри Црна Правоаголна Чекор-На Корпата За Ѓубре. Кујна Ѓубре Може Да Office Ѓубре Може Да Recycle Bin Отпад Кошница Touchless

Сет од 10! 72 Qt. / 18 Литри / 68 Литри Црна Правоаголна Чекор-На Корпата За Ѓубре. Кујна Ѓубре Може Да Office

Достапно за вашата нарачка
DEN 22799.76
Залиха:

Го користите овој пригоден ѓубре за да се подобри чистота во која било област!.СОВРШЕН КАПАЦИТЕТ - пластична корпа за Објектот Капацитет е доволно доволно дека тоа нема да се пополни премногу брзо, но, доволно мала да се вклопи во тесни простори.Дали ви треба тоа во голем сообраќај лоби, зафатен кујна, или под контра од вашиот каса, ова ѓубре може ќе одам на работа!Во застана на работ на дното, исто така, обезбедува супериорни стабилност на рамни површини.Ѓубре облоги убаво се вклопуваат во неа, и може да е добра големина кои можат да се вклопат и во различни области.Целокупната Димензии : Item Ширина : 19 1/2" Точка Длабочина : 16 1/2" Точка Висина : 25" Точка Капацитет : 72 Quarts.Ова ѓубре дефинитивно може да служи за својата намена.Одликувајќи се со низок профил дизајн, оваа wastebasket / корпата за ѓубре е одлична за канцеларии и пред-на-на-куќа употреба на ресторани.Кујна ѓубре може да се трајни, тешки-должност пластична конструкција го прави ѓубре располагање лесна процес и се грижи ова може да траат со години и ќе не ' рѓа, чип, или кора.ИДЕАЛЕН ЗА СЕКОЈА СОБА ВО ДОМ – Идеален за бања, спална соба, кујна, деловен простор, пауза соби, канцеларии, workrooms, занает простории, магацини и други високи сообраќајни гранки.Специјално дизајниран за Тешки го Користите Овој wastebasket е направен од тешки-должност materilas кој обезбедува долготрајна употреба.На атрактивен дизајн на ова ѓубре може да се надополнети со суптилна црна боја и разноврсна големина.ВРВЕН КВАЛИТЕТ - корпата за Ѓубре / ѓубре може да е направен од Тешки-должност материјали .Во случај да не сте задоволни со вашата нарачка, ние нудиме 30 ден парите назад.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата