ZRONGQF Флип-Отворете го Поклопецот Перење Кошница Валкана Облека Играчки Складирање Организатор Бања

ZRONGQF Флип-Отворете го Поклопецот Перење Кошница Валкана Облека Играчки Складирање Организатор Бања

Достапно за вашата нарачка
DEN 3474.96
Залиха:

✔ Дрвена табла - за да се спречи акумулација на прашина, исто така, може да се користи за да се одржи садови, дневни потреби. ✔ Подвижен - Дното макара дизајн за лесно ракување и погодност. ✔ Разноврсна - Ова го забавува може да се одржи перење или играчки или бебето производот, идеален за бања, спална соба, перење, нови простории. ✔ Материјал Направен од железо, може да носи висок стрес.памук, коноп водоотпорен обвивка, дише. ✔ Отстранлив - Велкро дизајн, подготвени да бидат отстранети, удобен, и да го повтори употреба.Бренд : ZRONGQFProduct : Перење Попречи/Basket Material : Железо & Памук Hemp Size опис : Прирачник за мерење, ќе има 1-2cm грешка во согласност со фактичката големина.Опис на сликата : Овој производ е донесена во реалниот живот, кои се користат за светли, агол, следи, итн.Ве молиме имајте на ум дека постојат некои боја разлики.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата