Фокс Вештини Крупните Бамбус Скривам Кутија - Вклучува Додатоци Свитлива Подвижна Лента, Мелница , 3 Мирис Доказ Сад Тегли, 2 Четки, 3 Херметички Складирање Цевки, Scrape

Фокс Вештини Крупните Бамбус Скривам Кутија - Вклучува Додатоци Свитлива Подвижна Лента, Мелница , 3 Мирис Доказ

Достапно за вашата нарачка
DEN 3599.76
Залиха:

Сите што Ви Треба Во Една Кутија - ти не Ќе мора да се погледне на други места својата доаѓаат со Екстра додатоци, а другите не , дрвени скривам кутија доаѓа во комплет со Количка за Подвижна лента, мелница, Мирис Доказ тегли, Doop цевки, а скривам торба, и scraper.Дрвена Кутија Како Никој Друг - Оваа складирање кутија доаѓа со 3-дел магнетни Свитлива подвижна лента која можете да го користите да се првично вашите скапи стоки.Тоа е телефон носителот и каналите да се справува со сите додатоци!.Доволно Простор за Складирање - со цел да се одржи на сите ваши додатоци, ова бамбус кутија е доволно пространа да ги собере на магнетни Свитлива подвижна лента и тегли, и има прегради за други предмети, премногу.Се обезбеди Врвен Квалитет на Кутија Направена од само најдобрите квалитет бамбус дрво, оваа дрвена кутија за складирање е направен да трае низ години на употреба.Таа има безбедна магнетни капак затворање и трајни шарки.Дискретна ll дефинитивно треба нешто thatll ви помогне уредно организира сé за да се спречи загуба или штета.За среќа, решение за овој проблем е прилично едноставна : користете скривам кутија.На Бамбус Скривам Кутија од Фокс Вештини е се што треба да безбедно чување на вашите скапи стоки и додатоци.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата