Brandream Креветчето Сет Постелнина | 3 Дел Органски Памук Pintuck Бело Бебе Девојка Момче Расадник Постелнина Set | Креветчето Утешителот, Опремени Креветчето Лист, Креветч?

Brandream Креветчето Сет Постелнина | 3 Дел Органски Памук Pintuck Бело Бебе Девојка Момче Расадник Постелнина

Достапно за вашата нарачка
DEN 2616.00
Залиха:

100% GOTS сертифицирани органски памук.Високо квалитетен и здрав. [УНИКАТЕН ДИЗАЈН ]Подигнете градинка со парична Казна Елегантен изглед на органски памук.Убави нијанси и класичен стил, им даде на тоа supersoft колекција својата скроени, безвременски жалба.Веднаш ажурирање на нивното бебе соба со нашите постелнина : ). 3-парче бело бебе соба сет вклучува : бебе утешителот, креветчето лист, 3-ниво и 4-страна прашина кавга со 16" капка. [ПРЕКРАСЕН] Утешителот е "Pintuck" дизајн, стручно stitched со рака и рака-tufted.ВИСОКО-КВАЛИТЕТЕН и ЛУКСУЗЕН. 【МАГИЧЕН】Креветчето Кревет Здолниште е 3-ниво и 4-страна, одговара низ целиот креветчето и е прилагодена со поделени агли за лесно поставување околу мислења.WHIMSICAL и ЕТЕРИЧНИТЕ. 【АТМОСФЕРА】Креветчето опремени лист е еластична низ целиот раб за дополнителна безбедност. 【НАЈДОБРИ】Својата " луксузен и елегантен, шармантна и забавна.Ох, тоа е исклучително убава!Одлично се совпаѓаат со која било домашна декорација!Отворете динамичен нова патување на спиење.Плени нивниот спиење простор со безвременски pintucked горниот слој и чипка во слатка бела.Tufted детали се направи оваа постелнина екстра висока па тоа е supersoft мора да се има за нивниот сон простор.Тоа е дизајнирано за да ги задржи малку еден топло во зима и да се излади во текот на летото, така тие се удобно во текот на годината.Овој сестран, шик парче може да биде стилизирана со било постелнина.Имаме над 20 години искуство како водечки постелнина производителот.Оваа преведува во доставување на фантастичен производ во разумен понуда.Ние преземат екстремни гордееме во нашите 99% позитивно корисничко искуство.Ние искрено да се заблагодарам на секој купувачот за купување на нашите производи.Ние се гордееме со секој еден бод и ткаат бидејќи ние го разбираме значењето на предмети што се користат во вашиот дом, секој ден.Ние не само да се направи ткаенини, ние се направи производи за вашиот удобен среќен начин на живот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата