LED Flex Неонски Затворен Знак за Бизнис Прикажува | Електронска светне Знак за продажба на Мало Бизниси | 32W x 13H x 1D

LED Flex Неонски Затворен Знак за Бизнис Прикажува | Електронска светне Знак за продажба на Мало Бизниси | 32W

Достапно за вашата нарачка
DEN 1271.76
Залиха:

100% ПРЕДВОДЕНА од Flex Неонски ултра-светли технологија ви дава повеќе од светлината, додека со користење на помалку енергија; ќе трае повеќе од 10 години, со правилно користење.Лесни ПРЕДВОДЕНА од Flex Неонски Знак совршен за рекламирање или промоција на вашиот бизнис на јавноста, зголемување на прошетка во продажба веднаш со овој долготраен и сигурен екранот знак.Пријавете се монтира на акрилик јасна поддршка и доаѓа со адаптер, далечински контролер со on/off прекинувач овој знак не го користи застарена неонски осветлување; нуди дарежливи и живописни бои, нема темни дамки едноставно да се откажам за да се прикаже со вклучени виси синџир; внатрешна употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата