UNENU Мајчин 1080P WiFi, Bluetooth Проектор,8500L Full HD Мини Проектор,Преносни Отворено Филмски Проектор,Поддршка 4K,Зум,300,Безжични Прикажување Проектор,Погоден за iphone/Андроид/ТВ S

UNENU Мајчин 1080P WiFi, Bluetooth Проектор,8500L Full HD Мини Проектор,Преносни Отворено Филмски Проектор,Поддршка

Достапно за вашата нарачка
DEN 4079.76
Залиха:

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . ⭐【Најмалите Мајчин 1080p s Manual). 3.Бидејќи постојат толку многу видови на bluetooth технологијата на пазарот, различни bluetooth звучник користат различни bluetooth технологија.Ако bluetooth јазик, а проекторот може да се исти.Нова connectable bluetooth звучник ќе бидат доставени до вас. 4.Ако додаток недостасува или има проблем со тоа, ние може да се испорача на нови една за вас бесплатно во секое време.Без оглед на било какви проблеми, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши за вас.Додека сте задоволни!Поради s политика на приватност, доколку напишете коментар директно на , ние не ќе биде во можност да се јавите и да ви помогне да го реши проблемот.Ако има било какви проблеми во употреба, како што се големи вертикални ленти,кабелот за напојување неуспех, корекција нарушување, се фокусира на вредноста, нема сигнал, без звук, црни дамки, итн., тие, всушност, може да се реши лесно.По добивањето на вашиот проблем опис, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се обезбеди задоволително техничка поддршка.

Кон својствата

● :

Најдобри предлози во категоријата