Пакет од 10! 92 Qt. / 23 Литри / 87 Литри Браун Тенок Правоаголна Корпата За Ѓубре. Ѓубре Торба Вклучени. Најдобра Опција за Дома, Кујна, Гаража, Магацин, Училиште, Бар, Прови?

Пакет од 10! 92 Qt. / 23 Литри / 87 Литри Браун Тенок Правоаголна Корпата За Ѓубре. Ѓубре Торба Вклучени. Најдобра

Достапно за вашата нарачка
DEN 22559.76
Залиха:

Целокупната Димензии : Должина Од 20 Инчи Ширина 11 Инчи Висина Од 30 Инчи Собраа Да Капацитет 23 Литри.ДОВОЛНО КАПАЦИТЕТ - пластични отпадоци капацитет е доволно доволно дека тоа нема да се пополни премногу брзо, но, доволно мала да се вклопи во тесни простори.КВАЛИТЕТОТ ПРАШАЊА - ѓубре / ѓубре може да е направен од Тешки-должност материјали .Кујна ѓубре може да се трајни, тешки-должност пластична конструкција го прави ѓубре располагање лесна процес .На атрактивен дизајн на ова ѓубре може да се надополнети со суптилна црна боја и разноврсна големина.Дали ви треба тоа во голем сообраќај лоби, зафатен кујна, или под контра од вашиот каса, ова ѓубре може ќе одам на работа!Во застана на работ на дното, исто така, обезбедува супериорни стабилност на рамни површини.Цврстата Конструкција – Висока јачина на ѕидови и ребра го издржат секојдневна употреба во комерцијални или лични цели.Ова ѓубре може да е совршен прилог на ресторани, здравствени установи, училишта, заводи, и хотели каде просторот е на премиум!Плус, нејзините тешки-должност пластична конструкција е дизајниран да издржи rigors на било брза животната средина.Оваа градба ја прави отпад може да траат со години на употреба !.ИДЕАЛЕН ЗА СЕКОЈА СОБА ВО ДОМ – Идеален за бања, спална соба, кујна, деловен простор, пауза соби, канцеларии, workrooms, занает простории, магацини и други високи сообраќајни гранки.Бидете сигурни, може да е ќе трае со години и ќе не ' рѓа, чип, или кора !.Елегантен дизајн со пластична конструкција го прави чистење побрзо и полесно.ЕДНОСТАВНОСТА на својот профил & обликот што го прави идеален за да се вклопува во вашите канцеларии, апартмани, домови, бањи, спални, детска соба, кујни или било која средина.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ Нашите канти за кујна / office / ресторан / специјално дизајниран за да ги чисти и да се исуши со леснотија за долготрајна употреба.Ѓубре облоги убаво се вклопуваат во неа, и може да е добра големина кои можат да се вклопат и во различни области.Висок Капацитет - Оптоварување за нив со сите ваши отпад без да се грижиш за тоа ѓубрето над.Тоа е голем плус за вашиот хост/водителка станица, или да ја користите зад шанкот на вашите мали погодност продавница така што вашиот персонал може брзо да се ослободите од било несакани остатоци од хартија, или дури и за употреба deskside.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата