JIAX Порцелански Вечера Плочи, Dinnerset Коска Кина, 1 Buc Салфетка со Салфетка Прстен Нордиските Западен Стил Храна Садови Плоча на Стек Прибор за јадење се Поставува за Св

JIAX Порцелански Вечера Плочи, Dinnerset Коска Кина, 1 Buc Салфетка со Салфетка Прстен Нордиските Западен Стил

Достапно за вашата нарачка
DEN 4593.36
Залиха:

➤ Садови карактеристики : Безбедна, здрава и еколошки; Underglaze боја, не е лесно да се носат и исчезнат; перат и издржливи. ➤ Високо-квалитетни материјали : Underglaze боја процес, Додадете вкус на животот за да покаже чувство на модерната мода, мека на допир, парична казна коска кина, висока температура отпор. ➤ Нордиските уметност стил, убава и великодушни се избере животот, уживаат во животот. ➤ Домот порцелан : Просто и едноставно, тоа што изгледа добро, без разлика што се користи за.На садови носи елегантен чувство.Тоа е многу погодна за формални вечери, банкети и вечера партии и за дневни оброци. ➤ Совршен за секоја страна : организирате домот настан, импресионира пријатели и љубовници, со луксузни садови, и нека потесното семејство собир го слават и подобрување на емоции.Светлината луксузни табела Нордиските западен стил храна садови плоча на стек Прибор за јадење одговара семејство банкет хотел плочи▶ Производ parameters Name : Западен садови set Material : повеќе од 36% на коските china Pattern : злато огледало edge Style : Нордиските style Shape : round Size : 10 инчи/8 inchescolor : White Gross тежина : 2kg Applicable објект : Adult Disk тип : рамни disk Packing волумен : 25*25*30 Tea садови занает : overglaze Whether прирачник : No The пакетот вклучува : 8 инчен послужавник x 1 + 10 инчен послужавник x 1 + Placemat x 1 + прибор за јадење x 3 парчиња + Оброк копчето x1 + салфетка x 1 Warm совети : 1. Поради процесот проблеми и високи-температура отпуштање, таму понекогаш ќе биде мал недостаток од порцелан, мала црна и бела нечистотии, мали изданија, итн.кој не влијае на појавата на производот.2. За бојата разликата дека : Сите производи се направени во вид поради хроматска аберација предизвикана од различни објективни фактори, како што се светло, агол, екранот, и др.Се надевам дека ќе се разбере.3. За големината : поради различни агли на снимање, ќе има визуелна грешки.Постојат детални големини на слики или описи.Тоа се препорачува да не се суди за големината на производот од страна на имагинацијата кога шопинг за да се избегне непотребно недоразбирање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата