Квантните Системи за Складирање - Жица Shelving - Стартер Единица - - L x W x H - 36 x 48 x 63 - 4 Полици - 1 - Нерѓосувачки Челик Заврши - Дел Број:WR63-3648S

Квантните Системи за Складирање - Жица Shelving - Стартер Единица - - L x W x H - 36 x 48 x 63 - 4 Полици - 1 -

Достапно за вашата нарачка
DEN 1857.60
Залиха:

Квантна Нерѓосувачки челик жица shelving е крајната единица за складирање во области каде што има ' рѓа или.Квантна Нерѓосувачки челик жица shelving е крајната единица за складирање во области каде што има ' рѓа или корозија загриженост.Направени од 304 одделение од нерѓосувачки со електро полски заврши овие единици се Идеални за лаборатории, Здравствени, и службата за Храна од не ' рѓосувачки челик жица полици имаат тежина капацитет на 600-800 LBS секој.Ctn Wt. : 106 Оптоварување (кг.) : 600 Излезе Замаглена. : 36 x 48 x 63 Висина Пост : 63 Полица (W) : 36 Полица (W x L) : 36 x 48.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата