Божиќ Tablecloths за Правоаголник 54 x 109-инчен Селски Проверете Aniamls, Птици и Цвеќиња Црвена Маса Маска, Памук, Лен Ткаенини Маса Крпа за трпезарија, Кујна

Божиќ Tablecloths за Правоаголник 54 x 109-инчен Селски Проверете Aniamls, Птици и Цвеќиња Црвена Маса Маска, Памук,

Достапно за вашата нарачка
DEN 1089.84
Залиха:

Памук, Лен Ткаенини Материјал. 54" x 109" / 138 x 275 cm.Обичај tablecloths, дигитални и една страна печатење, не е лесно да исчезнат.Светли, живописни боја : изберете ја вашата идеална боја.Натпреварот вашата свадба или на партијата тема.Бидете сигурни да се провери сите нови убави бои, големини и форми.Погоден за кујнската маса, вечерата на маса, кафе на маса, книга биро, влез маси, складирање табела др.Совршен за секој прилики употреба, лица, празници, угостителство, специјални прилики, свиткување, potlucks, BBQ е, buffets, тушеви, пикник и повеќе.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата