ECSWP Складирање Кошница Валкана Облека Кошница Виткање Водоотпорен Облека, Кошница Валкана Облека Играчка Складирање Кошница Бања

ECSWP Складирање Кошница Валкана Облека Кошница Виткање Водоотпорен Облека, Кошница Валкана Облека Играчка Складирање

Достапно за вашата нарачка
DEN 3466.08
Залиха:

Рамка облека забавува со отстранлив лагер за спални соби, перење соби, и плакари。.Здрав, бамбус рамка паѓа за полесно чување кога не го користите。.Карактеристики 1 голема отстранлив Помеша ткаенини и перење торба - торба е мие со ладна вода со слични бои, воздух-сува.Погоден за повеќето ситуации употреба, како на пример шкаф, маса и канцеларија за играчки, книги, облека, долна облека за складирање。.Прекрасен изглед, издржливи и трајни, не е лесно да исчезнат, дише и влага-доказ, многу погоден за домашна употреба.Име на производ : Складирање basket Product Име : попречи кошница / перење кошница / Перење Торба / Складирање торба / Перење Торби / Облека bag Color : Како shown Material : Бамбус + помеша fabric Product Тип : Завршувањето / Storage Why купи перење кошница?Расклопна и хармоничен дизајн го прави пренослив и практично да carry It има голем одржување капацитет да се приспособат на сите ваши laundry Organize вашата дневна соба, спална соба, расадник секоја соба дека е средена.Нашата количка за перење кошеви е дизајниран за лесно се вклопуваат во секој ентериер.Производ пакет : Перење кошница × 1100% сосема нов.пакување листа : 1* чување кошница.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата