CA0609 Розова Паун Пердув Кожа Smart Watch Бенд Рака за Garmin Vivoactive 4S Vivomove 3S Големина (18mm)

CA0609 Розова Паун Пердув Кожа Smart Watch Бенд Рака за Garmin Vivoactive 4S Vivomove 3S Големина (18mm)

Достапно за вашата нарачка
DEN 1151.76
Залиха:

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 100% Сосема нов и висок квалитет за Garmin Vivoactive 4 S, Vivomove 3 S Големина (18mm).Еко-пријателски меки силиконски core + надворешноста печатени графички стп кожа, како и со брановидна внатрешна силикони лице за подобро струење и Sweatproof.Не-токсични, алергија-бесплатно, дише и удобен за носење.Метал тока затворање за лесно облечен или полетување.Идеална види рака замена.CA0609 Розова Паун Пердув Кожа Smart Watch Бенд Рака За Garmin Vivoactive 4 S Vivomove 3 S Големина (18mm)Пакет се вклучени : 1x Види Бенд (Види не се вклучуваат).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата