Towle T7490090 Хотел 90-Парче 18/10 Нерѓосувачки Челик Flatware Сет, Услуга за 12

Towle T7490090 Хотел 90-Парче 18/10 Нерѓосувачки Челик Flatware Сет, Услуга за 12

Достапно за вашата нарачка
DEN 3918.72
Залиха:

Машина за миење садови безбедно.Направени од 18/10 нерѓосувачки челик.Класичен стил совршен за секоја прилика.Никогаш не треба полирање.Цел живот ограничена гаранција.Крпа Хотел Flatware Поставени се гради на супериорен квалитет 18/10 нерѓосувачки челик.Најпопуларните модели од Европа гранд хотели се наоѓаат во оваа нерѓосувачки челик колекција.Секој избрани пет-парче место на поставување вклучува еден предмет од секој модел. 90-парче сет, услуга за 12, вклучува (12) секое : вечера вилушка, салата вилушка, вечера нож, вечера лажица и лажичка, ПЛУС (12) дополнителни лажички и салата предниците и 5 парче водителка сет, што вклучува еден : лажица шеќер, путер нож, лажица, пирс лажица ладно месо вилушка и пита сервер.Хотелот е составен од асортиман на Кралевите, Квинс, Palatine, Виолина Конец, Hester Bateman, Полињата за & Лента и Виолина Школка.Машина за миење садови безбедно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата