NEWTRY Електрични Етикета Rewinder Rewinding Машина BSC-A8 Max.180mm BSC-A8 Надворешни Автоматско Налепница Етикета Rewinder за бар-код Печатач

NEWTRY Електрични Етикета Rewinder Rewinding Машина BSC-A8 Max.180mm BSC-A8 Надворешни Автоматско Налепница Етикета

Достапно за вашата нарачка
DEN 9576.00
Залиха:

Назад брзина : 1-10 инчи/sec |Максимум rewinding ширина : 180mm.Максимална rewinding надворешниот дијаметар : 230mm/ролна Хартија се тркалаат core големина : 1 инчен core (25.4 mm);1.5 инчен core (38.1 mm); 3 инчен core (76.2 mm).Тип : двонасочна rewinding, автоматска синхронизација rewinding Напојување спецификации : влезниот напон 100-240 V, 50/60 Hz, излезен напон 24 V.Големина на : (L)330mm*(W)230mm*(H)285mm Нето тежина : 5kg за Работната средина : температура : 0-45 целзиусови степени Релативната влажност : 25%-85%.Bsc серија Етикета Rewinder одговараат за сите видови на Етикетата принтери и соодветната опрема , кога ќе почнете да се печати, тоа ќе премотување назад на етикетата автоматски, кога на печатење е завршена, rewinder, исто така, ќе престане автоматски.Зачувај персоналот на трошоците, спаси работа на време, да се подобри ефикасноста на работата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата