NoTrax 850 Niru® Перница-Леснотијата® GSII™ Гума Анти-Замор Дренажа Мат, 3' X 3' Црна

NoTrax 850 Niru® Перница-Леснотијата® GSII™ Гума Анти-Замор Дренажа Мат, 3' X 3' Црна

Достапно за вашата нарачка
DEN 5081.28
Залиха:

Тип На Производ : Безбедноста На Снабдување.Објектот Пакет Димензија : 20.32 см L X21.59 см W X97.79 цм H. Точка Пакет Тежина : 11.385 кг.Земја На Потекло : Сад.Нерон перница-леснотијата обележје супериорна конкуренција и супериорна во груби влажни средини.А 100% нитрилна гума соединение коешто се обезбедува највисок степен на отпорност на сода хемикалии, сечење течности, масла и greases, и силициум Карбид Ронки површината нуди долга-трајни влечење.Голема дупка дренажниот систем, помага во отстранување на течни и остатоци од работа област.Овие лесно да се држат заедно душеци се компатибилни со No Trax м.Г.Ram меморија систем за on-сајт на сопствени конфигурации.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата