MONTBLANC Meisterstuck SFUMATO Ранец, Торба Сива 118339

MONTBLANC Meisterstuck SFUMATO Ранец, Торба Сива 118339

Достапно за вашата нарачка
DEN 20400.00
Залиха:

MONTBLANC Meisterstück Избор SFUMATO Ранец.Боја : Сива Боја.Calfskin кожа.Димензии : Прибл. 39cm x 31.5 cm x 14.5 cm (15.5" x 12.5" x 5.75").Еден архивиран џеб, Лаптоп преграда (13"), да се Видиме носителот, 3 Пен на сопствениците.Ident. 118339. Димензии : Прибл. 39cm x 31.5 cm x 14.5 cm (15.5" x 12.5" x 5.75").Боја : Сива Боја.Calfskin кожа.Еден архивиран џеб, Лаптоп преграда (13"), да се Видиме носителот, 3 Пен на сопствениците.Ident.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата