Ребека Жените Beanies Черепот Ски Капа Бесконечност Вратот Потоплите

Ребека Жените Beanies Черепот Ски Капа Бесконечност Вратот Потоплите

Достапно за вашата нарачка
DEN 318.00
Залиха:

100% Акрил.Еластична затворање.Направен од дебела и мека акрилик три меки топки декорирани, шарени kniting жици, додава повеќе од светлината и liveliness на шапка.Исклучителна плетење занает, еластична и еластичен дизајн, целосно ги покрива ушите и вратот; slouchy beanie имаше облик, нема да биде премногу тесна за челото, на slouchy beanie целосно ги покрива вашите уши, без да yank тоа долу сите на време,топло доволно за надворешни да го оставиме тоа во внатрешноста.Карактеристики на производот : Оваа зима шапка fuzzy поставата е навистина мека, има подобро топлина задржување, да уживаат максимално топлина.Мулти-функција шапка и шамија во собата,можете да го користите посебни или заедно како ќе.Долго earflaps покрие ушите за да се обезбеди целосна покриеност и чувари против силни ветрови.Чувајте ги вашите глава загрее и изгледаат слатко и тоа со мека и лесна капа.Добри се водат може да се вклопат за глава во која било големина и да го покрие вашите уши.Еден убав одмор/роденден/Божиќ подарок за вашите добри пријатели, членови на семејството.Белешки : дозволете малку боја разлика поради различни камерата и светлината на животната средина.Не користете топла вода и алкална детергент за перење.Висат да се исуши и хлор.Поради сосема нов, малку мирис е нормално, ве молиме да се обеси во вентилирани и суво место.Ќе наидат на проблеми, ве молиме e-mail на нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите задоволство!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата