Warthog V-Остри Крива - 325 Ронки Дијамант Прачки, 25 степени Агол Нож Sharpeners, Кујнски Алатки, Професионални Нож Острилка Систем - Лесен за Употреба, Ултра Компактен, Нема Ко?

Warthog V-Остри Крива - 325 Ронки Дијамант Прачки, 25 степени Агол Нож Sharpeners, Кујнски Алатки, Професионални

Достапно за вашата нарачка
DEN 1319.76
Залиха:

Лесен за употреба, кујнски нож острилка : V-Остри Крива е многу компактен и лесно да користиме високо квалитетни нож острилка со 325 ронки дијамант прачки.Не на работа за вас : Нашата нож острат систем карактеристики не-прилагодливи прачки, па се што треба да направите е да се задржи вашиот нож рамен против Упатство за користење на режење движење и нека острилка го стори останатото.Двете страни, во секое време : единствена крива во Дијамант Прачки одржува 25 степени агол во текот на целиот ножот.Држи еднаков притисок на секоја страна, додека влечење на сечилото преку.Нож острат за полнење за сите хобисти : На Warthog V-Остри Крива е одличен нож острилка за про готвачи, дома готвачи, отворено ентузијасти, ловци, или за домашна употреба.Ние сме тука за вас, Ние сме биле околу повеќе од една деценија, и ние веруваме дека само што го заслужуваат најдоброто.Затоа што мислиме дека нашите sharpeners се толку големи инвестиции, ние сме нуди 30-дневниот гаранција за парите назад.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата