GIGABYTE G32QC 32 165Hz 1440P Криви Гејмерски Монитор, 2560 х 1440 VA 1500R Екранот, 1ms (MPRT) Време на Одговор, 94% DCI-P3, VESA Екранот HDR400, FreeSync Премиум Про

GIGABYTE G32QC 32 165Hz 1440P Криви Гејмерски Монитор, 2560 х 1440 VA 1500R Екранот, 1ms (MPRT) Време на Одговор,

Достапно за вашата нарачка
DEN 8616.00
Залиха:

32" 2560x1440 VA Дисплеј со 165 Hz Освежете го Оценувате од 1 ms Време на Одговор.Мајчин 1500 R Кривини.Мазна Игра со AMD Free Sync Премиум Про.VESA екранот HDR400 и 94% DCI-P3. GIGABYTE Класичен Тактички Карактеристики со OSD Sidekick.GIGABYTE Auto-Update.Ергономски дизајн со навалување и висина корекција.Ниска сина светлина и треперење бесплатно. 1x Display Port 1. 2, 2x HDMI 2. 0, 2x USB 3. 0. 32" 2560x1440 VA Дисплеј со 165 Hz Освежете го Оценувате од 1 ms Време на Одговор Мајчин 1500 R Кривина Подобрување на Играчкото Искуство со Г-Sync Компатибилен Мазна Игра со AMD Free Sync Премиум Про VESA Екранот HDR400 и 94% DCI-P3 GIGABYTE Класичен Тактички Карактеристики со OSD Sidekick GIGABYTE Auto-Update Ергономски Дизајн со Навалување и Висина Корекција Ниска Сино Светло & Треперење Бесплатно 1x Display Port 1. 2, 2x HDMI 2. 0, 2x USB 3. 0. Висока резолуција и брзо refresh rate), кои ви даваат детален приказ на квалитетот и течност игри искуство!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата