bkb Крокодил Minky Комбинација Деца Утешителот, PinkGrey

bkb Крокодил Minky Комбинација Деца Утешителот, PinkGrey

Достапно за вашата нарачка
DEN 2603.04
Залиха:

Пакетот тежината на производот е 1 фунти.Пакетот димензија на производот е 18.5"L x 10.2"W x 5.2"Х. Земја на потекло сад.Произведено во САД.Вашето бебе ќе љубов snuggling под овој кадифен и удобен утешителот.Достапни во изборот на бои, има еден кој е обврзана да биде совршена за вас.Направени со меки поли пополни и поли памук покритие; ова утешителот е само право нешто да се задржи бебето топло додека спие во zzzland.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата