Ранец Бохемски Етничка Пердуви Животинско Монтажни Колеџ Торба Патување Патент Bookbag Пешачење Рамо Crossbody Торба Daypack за Жени Мажи

Ранец Бохемски Етничка Пердуви Животинско Монтажни Колеџ Торба Патување Патент Bookbag Пешачење Рамо Crossbody

Достапно за вашата нарачка
DEN 1127.52
Залиха:

Функција : Погоден за на училиште, универзитет, канцеларија, туризам, бизнис, пешачење, пикник, кампување, риболов; подарок за семејство, пријатели, соученици, студентите.Дизајн : 2-во-1 мулти-функција торба, монтажни во двоен торба и дијагонала крстот торба, различни назад методи; главниот торба двојна преграда, главниот торба со голем отвор, оддел 1 содржат 4 џебови, 2 пенкало слотови; комората 2 содржи компјутерски џеб (во рок од 15 инчи) и патент џеб; предниот џеб е монтажни crossbody торба со патент и рамо, рака кој може да се стави во предниот дел на ранец или отстранети за употреба како crossbody торба.исклучителна персоналните сопствени модни монтажни ранец секојдневно колеџ рамо bag Size : Главни торба 16.Материјал : Висок квалитет twill, комфорни и издржливи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата