YUREN Јога Мат за Мажите, Екстра Дебели Тренингот Мат, Широк Вежба Мат 69x 35 NBR Пена Мат за Домашна Фитнес Салата

YUREN Јога Мат за Мажите, Екстра Дебели Тренингот Мат, Широк Вежба Мат 69x 35 NBR Пена Мат за Домашна Фитнес Салата

Достапно за вашата нарачка
DEN 1319.76
Залиха:

или можете да лесно се тркалаат и да се спакуваат во торба.Карактеристики : - Висока густина, трајни NBR пена - Мека, не се лизга површина - Влага-отпорен материјал - Дебелина : 69"L x 35"W x 1/2 "Дебела - Мулти-боја за избра - Одговара за Јога/фитнес човек.бидете сигурни дека нема мирис во вашата пракса.не машина перат.Карактеристики на TPE Мат : Добро се враќа & анти-пропадна ефект, силна издржливост, добар избор за професионални јога пракса, висока јачина на спортови како што се HIIT.Текстура Површината Обука Мат : Ова NBR пена мат карактеристики на хоризонтални ленти на површината, тоа е повеќе анти се лизга од вертикални линии. Кога за прв пат се мат, се отпакува и unroll, го задржи на воздухот за 1/2 дена.Екстра Широк Вежба Мат : 69"L x 35"W, пошироки од стандардните јога душеци, да обезбеди доволно простор за различни дома вежбање, како што се сила за обука, јога, barre, истегнување, итн. Избрише со влажна крпа за да ја исчистите откако ќе го користите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата